Busstur inn i fjordene

Photo by Sverre Hjornevik

Bus with writing on the side

BUSSRUTE

Bergen Busstasjon 08:45


KJØP BILLETT


Bergen Fisketorget 09:00

Deli De Luca
KJØP BILLETT


Voss 10:30

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Gudvangen 11:15-11:30

Fergekai
KJØP BILLETT


Flåm 11:55

Buss- og togstation
KJØP BILLETT


Aurland 12:05

Rådhus
KJØP BILLETT


Lærdal 12:25

Lærdal Busstasjon
KJØP BILLETT


Sogndal 13:10

ANKOMST - Busstasjon


Sogndal 14:00

AVGANG - Busstasjon
KJØP BILLETT


Lærdal 14:45

Busstasjon
KJØP BILLETT


Aurland 15:10

Rådhus
KJØP BILLETT


Flåm 15:30

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Gudvangen 15:50

Fergekai
KJØP BILLETT


Voss 16:35

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Bergen 18:00

ANKOMST - Fisketorget

 

Daglig bussrute:

Fjordbooking har sin egen bussrute mellom:
Bergen – Voss – Gudvangen – Flåm – Aurland – Lærdal – Sogndal.

Bussen korresponderer med båten på kaiene!
Du kan enten hoppe av/på eller kjøpe en enveisbillett og reise så langt du ønsker for 199,- NOK ombord.

ENVEISBILLETT

FRA 199 NOK / 20 €

INTERNT I SOGN

ALLE STOPP FRA GUDVANGEN TIL SOGNDAL
49,- KRONER – BETAL PÅ BUSSEN

Billetten inkluderer:

  • Bagasje
  • Gratis wifi
  • Smooth musikk
  • Salg av lakseburgere og sunn norsk energidrikk

NB:

Ingen kontanter – kun kort.
Du ser kart og møteplass når du velger stoppested – “Kjøp billett”.

Daily Bus route

To Bergen
- Bus Station
Bergen
- Fish Market
Voss
- Bus Station
Gudvangen
- Ferry Terminal
Flåm
- Ferry Terminal
Aurland
- Ferry Terminal
Lærdal
- Court House
Sogndal
- Bus Station
SOGNDAL To Sogndal 08:45
Buy Ticket
To Sogndal 09:00
Buy Ticket
To Sogndal 10:30
Buy Ticket
To Sogndal 11:15 - 11:30
Buy Ticket
To Sogndal 11:55
Buy Ticket
To Sogndal 12:05
Buy Ticket
To Sogndal 12:25
Buy Ticket
Arrival 13:10
BERGEN Arrival 18:00 To Bergen 16:35
Buy Ticket
To Bergen 15:50
Buy Ticket
To Bergen 15:30
Buy Ticket
To Bergen 15:10
Buy Ticket
To Bergen 14:45
Buy Ticket
To Bergen 14:00
Buy Ticket

BUS SHEDULE

Bergen Bus Station 08:45

To Sogndal
BUY TICKET


Bergen Fish Market 09:00

To Sogndal
BUY TICKET


Voss 10:30

Bus & Train Station | To Sogndal
BUY TICKET


Gudvangen 11:15-11:30

Ferry Terminal
BUY TICKET


Flåm 11:55

Bus & railway Station
BUY TICKET


Aurland 12:05

Ferry Terminal
BUY TICKET


Lærdal 12:25

Lærdal Court House
BUY TICKET


Sogndal 13:10

ARRIVAL - Bus Station


Sogndal 14:00

DEPRATURE - Bus Station
BUY TICKET


Lærdal 14:45

Ferry Terminal
BUY TICKET


Aurland 15:10

Ferry Terminal
BUY TICKET


Flåm 15:30

Bus & Railway Station
BUY TICKET


Gudvangen 15:50

Ferry Terminal
BUY TICKET


Voss 16:35

Train & Bus Station
BUY TICKET


Bergen 18:00

ARRIVAL - The Fish Market