Busstur fra Gudvangen til Sogndal

Photo by Sverre Hjornevik

Bus with writing on the side

Busstur fra Gudvangen til Sogndal

INTERNT I SOGN

ALLE STOPP FRA GUDVANGEN TIL SOGNDAL
49 NOK / 5 € – BETAL PÅ BUSSEN

BILLETT INKLUDERER:

  • Bagasje
  • Gratis wifi
  • Smooth musikk
  • Salg av lakseburgere og sunn norsk energidrikk

NB:

Vi tar ikke i mot kontanter – kun kort.

BUSSRUTE

Bergen Busstasjon 09:45


KJØP BILLETT


Bergen Fisketorget 10:00

Deli De Luca
KJØP BILLETT


Voss 11:30

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Gudvangen 12:30-12:45

Fergekai
KJØP BILLETT


Flåm 13:10

Buss- og togstation
KJØP BILLETT


Aurland 13:20

Rådhus
KJØP BILLETT


Lærdal 13:50

Lærdal Busstasjon
KJØP BILLETT


Sogndal 14:30

ANKOMST - Busstasjon


Sogndal 15:25

AVGANG - Busstasjon
KJØP BILLETT


Lærdal 16:05

Busstasjon
KJØP BILLETT


Aurland 16:30

Rådhus
KJØP BILLETT


Flåm 16:45

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Gudvangen 17:10

Fergekai
KJØP BILLETT


Voss 18:00

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Bergen 19:30

ANKOMST - Fisketorget


Bergen 19:40

ANKOMST - Busstasjon

 

Kjøp billetter