Busstur inn i fjordene
Fra Aurland til Sogndal

Photo by Sverre Hjornevik

Bus with writing on the side

Fra Aurland til Sogndal

ENVEISBILLETT

49 NOK / 5 € – KJØP BILLETT PÅ BUSSEN

INTERNT I SOGN

ALLE STOPP FRA GUDVANGEN TIL SOGNDAL
49,- KRONER – BETAL PÅ BUSSEN

BILLETT INKLUDERER:

  • Bagasje
  • Gratis wifi
  • Smooth musikk
  • Salg av lakseburgere og sunn norsk energidrikk

NB:

Vi tar ikke i mot kontanter – kun kort.

Aurland Rådhus

Kjøp billett fra Aurland til Sogndal​

Loading...

Daily Bus route

To Bergen
- Bus Station
Bergen
- Fish Market
Voss
- Bus Station
Gudvangen
- Ferry Terminal
Flåm
- Ferry Terminal
Aurland
- Ferry Terminal
Lærdal
- Court House
Sogndal
- Bus Station
SOGNDAL To Sogndal 08:45
Buy Ticket
To Sogndal 09:00
Buy Ticket
To Sogndal 10:30
Buy Ticket
To Sogndal 11:15 - 11:30
Buy Ticket
To Sogndal 11:55
Buy Ticket
To Sogndal 12:05
Buy Ticket
To Sogndal 12:25
Buy Ticket
Arrival 13:10
BERGEN Arrival 18:00 To Bergen 16:35
Buy Ticket
To Bergen 15:50
Buy Ticket
To Bergen 15:30
Buy Ticket
To Bergen 15:10
Buy Ticket
To Bergen 14:45
Buy Ticket
To Bergen 14:00
Buy Ticket

BUSSRUTE

Bergen Busstasjon 09:45


KJØP BILLETT


Bergen Fisketorget 10:00

Deli De Luca
KJØP BILLETT


Voss 11:30

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Gudvangen 12:30-12:45

Fergekai
KJØP BILLETT


Flåm 13:10

Buss- og togstation
KJØP BILLETT


Aurland 13:20

Rådhus
KJØP BILLETT


Lærdal 13:50

Lærdal Busstasjon
KJØP BILLETT


Sogndal 14:30

ANKOMST - Busstasjon


Sogndal 15:25

AVGANG - Busstasjon
KJØP BILLETT


Lærdal 16:05

Busstasjon
KJØP BILLETT


Aurland 16:30

Rådhus
KJØP BILLETT


Flåm 16:45

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Gudvangen 17:10

Fergekai
KJØP BILLETT


Voss 18:00

Buss- og togstasjon
KJØP BILLETT


Bergen 19:30

ANKOMST - Fisketorget


Bergen 19:40

ANKOMST - Busstasjon