Busstider & turer

Bergen bus stasjon 07:45
Bergen fisketorget 08:00
Voss togstasjon 09:30
Gudvangen kai 10:15
Flåm 10:35
Aurland 11:45
Lærdal 12:10
Sogndal 12:45
Jostedalsbreen 13:00

 

Jostedalsbreen 15:25
Jostedal bresenter 15:30/16:00
Sogndal 17:25
Lærdal 18:05
Aurland 18:25
Flåm 18:35
Gudvangen 19:00
Voss 19:50
Bergen fisketorget 21:15
Bergen busstasjon 21:20

The bus departs every day during season.

Bus & boat & fjordcruise Gudvangen-Flåm 690,-
Bus & boat & fjordcruise Gudvangen-Flåm » Fjord Visjon

Jostedalen with walk on glacier 890,-

Busstickets from 99,-

Klikk på destinasjonene i kartet under for å få mer informasjon om stedet.